m Öpüşürken Dikkat Etmeniz Gerekenler       

Öpüşürken Dikkat Etmeniz Gerekenler
18.1.2018 20:00:14

 


İyi öpüşmek istiyorsanız, asla aceleye getirmemelisiniz. Ağır ağır ilerlemek için partnerinizin dudağının tam kenarına ufak ufak öpücükler kondurmayı deneyin. Bu hareket onu ve tabii dolayısıyla sizi zevkten uçuracaktır. Dikkat etmeniz gerekenleri göz önünde bulundurursanız ikiniz için de unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Ağız Kokusu

ağzınızın kötü kokmadığından emin olmalısınız. Ağızınızın kötü koktuğunu düşünüyorsanız naneli bir sakız ya da şekerle sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Eğer evdeyseniz hemen dişinizi fırçalamanız yeterli olacaktır.

Ağız Şekli

özellikle ağzınız kapalı olarak öpüşmeye başlamanız çok önemlidir. 1 – 2 dakikanız olsa bile ağırdan alın. Aceleyle yapılan öpüşme pek hatırda kalmaz.

Fransız Öpücüğü

Ağzınızı tamamen açmak, partneriniz için kötü bir görüntü olacaktır. Dudaklarınızı hafifçe aralayarak öpüşmek, öpüşürken de partnerinizin, dilinizin ucunu kabul etmesini sağlamak ve tabii sizin de onun dilinin ucunu kabul etmeniz öpüşmeyi tatlandıracaktır.

Diş

Fransız öpücüğünde dişlere dikkat etmek önemlidir. Bu öpüşme tekniğinde dişleri fazla ön plana çıkarmamak gerekiyor.

Gözler

İçten bir öpüşme esnasında gözlerinizi kapatarak kendinizi akışa bırakmak farkında olmadan yapacağınız bir eylemdir. Partnerize, bu anı hissederek yaşadığınız mesajını verir. 

Beden Dili

Birbirine yaklaşmış iki bende dudaklar arasındaki mesafeler azalmışken, hafif nefes seslerinin duyulur olması ve sıcak bir nefesin karşı tarafa ulaşması, öpüşme anını daha da heyecanlı hale getirecektir.

Eller

Öpüşme esnasında ellerinizi kıpırdatmadan tutmaktansa, partnerinizin saçlarını, boynunu okşama ya da yüzünü avuçlarınızın arasında tutarak öpme gibi bir hareketle 

Hisleriniz

Öpüşmenin daha ateşli bir hal almasını istiyorsanız dilini hissettiğinizde hoşunuza gittiğini gösteren bir işaret verebilirsiniz.

Romantiklik

Partnerinizin önce alt dudağını, sonra da üst dudağını dudaklarınızın arasına alıp emmek ikinizi de mutlu edecek bir hareket olacak. Bunun sertlik derecesine karar vermek, o anda yaşadığınız duygulara bağlı.

En Güzeli Kadınlar için ..
© 2017 yesilmavimor.net | Blog, Paylaşım, Eğlence Kaynağı