m Leopar deseni nasıl kombinlenir?       

Leopar deseni nasıl kombinlenir?
2.11.2018 14:02:13

 


Leopar birçok kişinin kullanmaktan çekindiği desenler arasında yer alıyor. Bu noktada leoparı stiller de  doğru kullanmak büyük önem taşıyor. 

Biraz aşırı gitsen abartıya kaçabilir, yanlış bir şeylerle kombinlesen ortaya kötü bir görüntü çıkabilir. Bu noktada eskiden demode görülen leopar, şimdiler de modanın göz bebeği olmuş durumda. 

Leopar desenleri iri – ufak desenleriyle sizi oldukça vamp bir havaya sokacaktır. Ama bunu sporlaştırarak hafifletmek de her zaman sizin elinizde olan bir durum. 

Doğru kullandığınızda seksi, sükseli, gösterişli bir tavırda kullanabileceğiniz leoparı, dilerseniz başarılı bir şekilde şıklaştırabilirsiniz. Leopar kombini kullanımının olmazsa olmazı üzerinizdeki parçalarla yarıştırmamaktır.

Bu yüzden leopar kombini kullandığınızda iddialı parçaları, çarpıcı renk ve takıları bir kenara koymalısınız. Bunun için renk olarak kabul edilmeyen ve kendini fazla hissettirmeyen siyahtan ve tonlarından kullanmanızı öneririz.

Öte yandan leoparı denim parçalarla kullandığınızda hem keskin havasını yıkmış, hem de sporlaştırmış olursunuz. Örneğin leopar bir ceketle, yırtık kot pantolonlar giyebilirsiniz.

Tek bir parça leopar elbisenin üzerine deri ceket ve butileriniz ile sokak stili oluşturabilirsiniz. 

Kışın, leopar desenli kaban giyerek daha modern bir görüntü elde edebilirsiniz. 

Ya da sadece leopar butileri, jean bir pantolon ile kombinleyebilirsiniz. 

Bu yıl en çok göreceğimiz leopar desenli etekleri, bir akşam yemeği için topuklu ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz. 
En Güzeli Kadınlar için ..
© 2017 yesilmavimor.net | Blog, Paylaşım, Eğlence Kaynağı