m Kusursuz görünmenizi sağlayacak 6 bahar makyajı trendi       

Kusursuz görünmenizi sağlayacak 6 bahar makyajı trendi
22.3.2019 13:50:28

 


Şeffaf ve parlak cilt makyajı 

Zarif görünen doğal makyaj görünümleri birkaç yıldır popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Önümüzdeki sezonlarda da rastlayacağımız bu tür makyajları bahar mevsiminde uygulamak için süper bir seçenek. Sadece cilt tonunuza mükemmel bir şekilde uyan parlak ve ışıltı veren fondöten uygulayın. Sonra ise elmacık kemiklerinizin üzerine şeffaf tonlarda bir allık uygulayın. Enson olarakta göz kapaklarınızın üzerine doğal gölgeli biri göz farı uygulayarak, rimelle bitirin. 

60'lı yıllar makyajları geri döndü 

Moda trendlerinde olduğu gibi makyaj trendlerinde de eskilere gitmeye devam ediyor. Bu bahar gözlerinizi 60'lı yıllardaki gibi büyük göstermeye ne dersiniz? Pastel veya bej-kahverengi göz farı ve ipek  kirpikler ile baharı karşılayabilirsiniz. Kaşları da doğal olarak ön plana çıkarmaktan korkmayın.

Portakal veya mercan göz farı

Bu yılın rengi seçilen mercan rengini, bahar mevsiminde makyajınıza eklemenin tam zamanı! Gözlerinizi  etkileyici kılmak için parlak, renkli bir göz farı paleti kullanın. Bu renkler turuncu, mavi, yeşil, pembe veya mercan rengi olmalıdır.

Alt eyeliner

Alt kapaklarınıza eyeliner çekmek yeni trendler arasında. Gözlerinizin alt kısmına renkli eyeliner denemekten korkmayın. Bunları gölgelendirerek farklı bir bahar makyajı elde edebilirsiniz.

Sihirli mat dudaklar

Parlak dudak makyajı sona ermiş gibi gözüküyor. Bu yıl mat ruj renklerini göreceğiz. Bordo, mor pembe, kahverengi, mavi ve siyah gibi renkler şu anda zirve yapmuş durumda. Bahar mevsimi için bu renklerden uzak durmayın

Parlak elmacık kemikleri

Klasik ve doğal allık tonları bu baharda popülerliklerini kaybetti. Turuncu tonlu bir allık seçerek yanaklarınıza ışıltı verebilirsiniz. Bu tarz renkler elmacık kemiklerinizin parıldamasını sağlar ve bu da güzelliğinizin ön plana çıkmasını destekler.
En Güzeli Kadınlar için ..
© 2017 yesilmavimor.net | Blog, Paylaşım, Eğlence Kaynağı