m Yeniden moda olan siyah jean’lerle ne giymelisiniz?       

Yeniden moda olan siyah jean’lerle ne giymelisiniz?
16.1.2018 13:33:11

 


Bomber ceketler
Sokak giyiminin en iyi parçalarından iki şeyin bir araya gelmesi ortaya güzel bir tarz çıkarmaya yeterli. Bu kombinde olduğu gibi içinize bir sweat ya da kazak giyinip üzerine bir bomber ceket alın. Kolunuzda ise klasik bir çanta ve ayağınızda da nude bir çift sneakers ya da metalik tonlarda bir bot olsun.

Blazer ceketler
Bu klasikleşmiş kombo hayat devam ettikçe çok şık görünmeyi sürdürecek. Siyah bir jean’in üzerine alınmış siyah bir blazer ve altına giyineceğiniz bilekte botlarla her daim şık görünür. Özellikle Fransız kadınlarının çok kullandığı bu stil hem basit hem tarzdır.

Hareketli siyah jean’ler
Siyah denim pantolonunuz illa da çok klasik bir kesime sahip olma zorunda değil. Biliyorsunuz bu sezon bol paçalardan inci detaylı paçalara birçok seçenek bulunuyor. Siz de eklektik ve şık duracak bir tarz seçebilirsiniz.

Hareketli aksesuarlar
Akıllıca kullanılmış aksesuar ve parçalar siyah jean’inizi ve sizi bambaşka bir yere taşımak için yeterlidir. Şık bir görüntü elde etmek için kahverengi deri bir kemer, beyaz ayakkabılar ve natürel bir çanta kullanabilirsiniz.

Deri ceketler
Fransız moda editörü Geraldine Saglio fotoğrafta da görüleceği üzere; deri ceketi, siyah pantolonu ve orta boy topuklu ayakkabılarıyla oldukça zarif görünüyor. Motosikletçi deri ceketleri, sade ama etkili bir tarz yaratmak için her zaman çok iyi parçalar.

Göz alıcı parçalar
Siyah basic pantolonunuzu değişik bir parçayla kombinlemeye ne dersiniz? Mesela bu elma yeşili ceketle tüylü bir çantayı kombinleyebilir, eğlenceli ama bir o kadar şık bir görüntü elde edebilirsiniz.
En Güzeli Kadınlar için ..
© 2017 yesilmavimor.net | Blog, Paylaşım, Eğlence Kaynağı